Bartaševičs

Trešdien, 6. oktobrī, Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs Latvijas radio 1 rīta programmā “Labrīt” atbildēja uz žurnālistes jautājumiem par vairākām pilsētas un reģiona attīstības jomām, tostarp arī prioritārajiem pašvaldības darba virzieniem tuvāko gadu laikā un sadarbību starp Rēzeknes valstspilsētu un Rēzeknes novadu.

Kā galvenās pašvaldības darba prioritātes tuvākajos gados domes priekšsēdētājs minēja uzņēmējdarbības attīstību un pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, jo, viņaprāt, tieši attīstīta, konkurētspējīga un stingri uz kājām stāvoša uzņēmējdarbības joma ir jebkuras pilsētas un reģiona attīstības un uzplaukuma stūrakmens. Tāpat viens no galvenajiem pašvaldības uzdevumiem ir arī jaunu pieejamu mājokļu būvniecība tiem, kas vēlas dzīvot un strādāt mūsu pilsētā.

Atbildot uz žurnālistes jautājumu par sadarbību ar Rēzeknes novadu, Aleksandrs Bartaševičs atzīmēja, ka jau tagad daudz intensīvāka sadarbība ar Rēzeknes novada domi varētu attīstīties izglītības, sabiedriskā transporta un sociālo pakalpojumu sfērās. “Mēs esam atvērti dialogam un esam gatavi apspriest visdažādākos mūsu sadarbības variantus, jo mums svarīgākā ir mūsu iedzīvotāju dzīves kvalitāte, gan rēzekniešu, gan novada iedzīvotāju,” uzsvēra domes priekšsēdētājs.

Latvijas radio 1 rīta ēterā tika skarti arī jautājumi par rekreācijas centra būvniecību Kovšu ezera krastā un bezdarba līmeņa samazināšanu.

Klausies raidījumu šeit.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?