Trešdien, 13.oktobrī, notiek asfalta seguma ieklāšanas darbi Brīvības ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz kanālam. Līdz ar to jau no 18. oktobra šajā posmā būs atvērta satiksme transportlīdzekļiem. Tomēr, ņemot vērā to, ka darbi joprojām turpinās, aicinām sekot ierobežojošām ceļazīmēm minētajā posmā. Izmaiņas aplūkojamas satiksmes shēmā:

Kā informēja Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes Attīstības un investīciju nodaļas vadītājs Imants Mekša, Brīvības ielā ir ierīkots jauns LED tipa apgaismojums, ielā ir iestrādātas pelēka granīta apmales un balts bruģakmens. Tāpat ir pārbūvēti AS “Sadales tīkls” kabeļi. Pieturvietas paviljons ar soliņu un atkritumu urnu tiks uzstādīti oktobra beigās.

Paralēli notiek aktīvi darbi pie rekreācijas centra izbūves. Notiek betonēšanas darbi un darbs pie piegulošās teritorijas sakārtošanas. Veicamie darbi notiek projekta “Rēzeknes rekreācijas centra izveide tūrisma attīstībai” Nr.5.6.2.0/19/I/021.

Projekta mērķis ir teritoriju revitalizācija, reģenerējot Rēzeknes pilsētas degradētās teritorijas, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?