Piepūšamā futbola halle. 5. vsk sporta stadions

Lai Rēzeknes futbolistiem būtu iespēja arī ziemā spēlēt un trenēties komfortablos apstākļos, sporta laukumā pie 5. vidusskolas tiks uzstādīta piepūšamā futbola halle, un jau kopš šī gada augusta tur notiek būvdarbi. Šobrīd jau ir paveikta puse no paredzētajiem darbiem. Novembra sākumā sporta laukums būs pilnībā izbūvēts un sagatavots piepūšamā kupola uzstādīšanai un mākslīgā laukuma seguma ieklāšanai.

Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jekaterina Butkāne atgādina, ka 2021. gada maijā Rēzeknes valstspilsētas dome noslēdza vienošanos ar biedrību “Latvijas Futbola federācija”. Puses vienojās, ka, saskaņā ar futbola infrastruktūras attīstības plānu, Latvijas Futbola federācija piegādās 64×43 m lielu slēgtas piepūšamās futbola halles montāžas komplektu. Pašvaldībai, atbilstoši piepūšamās futbola halles montāžas komplekta ražotāja prasībām, jāizbūvē halles pamati, futbola laukuma pamatne un jāpieslēdz visas nepieciešamās komunikācijas. Projekta mērķis ir sabiedriskā labuma darbība, tostarp futbola attīstības veicināšana Latvijā.

Papildus futbola hallei, tiks izbūvēts hokeja laukums, tāllēkšanas bedre un volejbola laukumi, tāpat paredzēti labiekārtošanas darbi, stāvvietu izbūve un asfalta seguma atjaunošana.

Projektu plānots īstenot līdz šā gada decembrim, kad rēzeknieši varēs novērtēt paveiktos darbus pilsētas attīstībā un sporta infrastruktūrā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?