Velozinis. Raiņa parks

Rēzeknē pilsētas Kultūras un atpūtas parkā izveidota velotrase BTA Velozinis, kas bērniem un jauniešiem praktiskā veidā māca par drošu braukšanu pilsētvidē. Trase tapusi sadarbībā ar AAS “BTA Baltic Insurance Company” (BTA), biedrību “For Better” un pašmāju velotrašu izbūves speciālistiem “Velosolutions”.

Pēdējā gada laikā Rēzeknes pilsētas Kultūras un atpūtas parks ir piedzīvojis lielas attīstības pārmaiņas. Parks ir labiekārtots, tajā ir uzstādīti vairāki atrakciju un pastaigu laukumi un savu vietu tur ir atradis arī BTA Velozinis. Jau šobrīd trasi regulāri izmanto apkārt esošo bērnudārzu audzēkņi un citi parka viesi. Ja arī tu esi no Rēzeknes vai tās apkaimes, brauc un iepazīsties ar BTA Velozinis trasi – tā ir izglītojoša vide, kas māca par drošu braukšanu pilsētvidē.

BTA Velozinis ir sociāli atbildīgs un inovatīvs projekts, kas ir realizēts jau vairākās Latvijas pilsētās. Tā ir unikāla velotrase, kas ar dažādiem pilsētvides imitējošiem elementiem un velospēlēm māca par drošību uz ceļa. Šis ir inovatīvs piedzīvojums, kas bērnus un jauniešus jautrā veidā sagatavo reālai pilsētas satiksmei un ļauj pārvarēt tās grūtākos šķēršļus. Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsver: “Rēzeknē Raiņa parkā Jūs varat atrast daudzas aktivitātes un atraktīvas lietas, tajā skaitā arī BTA Velozinis trasi, ko mums sagādāja BTA apdrošināšanas kompānija. Manuprāt, attīstīt iemaņas braukšanā ar velosipēdiem ir ļoti svarīgi, un šo uzdevumu lieliski pilda BTA Velozinis. Aicinu jūs doties iepazīties ar jauno velotrasi un vēlu veiksmīgu ceļu visiem velobraucējiem!”

“Velosolutions” vadītājs Jānis Jansons norāda, ka šobrīd BTA Velozinis trases ir uzdāvinātas un uzstādītas jau Rīgā, Siguldā, Jelgavā, Valmierā, Saulkrastos, Cēsīs, Rēzeknē un šogad šim pilsētu sarakstam tiks pievienotas vēl vismaz desmit vietas Latvijā.

Rēzeknes pašvaldība atgādina, ka, apmeklējot parku un velotrasi “Velozinis”, jāievēro drošības pasākumi saistībā ar Covid-19 epidēmiju, tas ir, jāievēro 2 metru distance, kā arī nedrīkst pārkāpt drošības tehnikas noteikumus trasēs un citās parka atrakcijās.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?