Ārkārtējās situācijas laikā no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, Rēzeknes valstspilsētas dzimtsarakstu nodaļas sniegtie pakalpojumi tiks nodrošināti, ievērojot vispārīgās epidemioloģiskās drošības prasības.

Klātienes pakalpojumi tiek nodrošināti pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot uz tālruņiem 646 22929, 646 25577, 27357111, vai rakstot elektroniski dzimtsar.nod@rezekne.lv.

Klātienē  tiek sniegti šādi pakalpojumi :

  • bērna dzimšanas reģistrācija;
  • laulības reģistrācija;
  • miršanas fakta reģistrācija;
  • atkārtoto civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • vārda, uzvārda vai tautības ieraksta maiņas iesniegumu pieņemšana.

Pilngadīgi Latvijas pilsoņi vai nepilsoņi iesniegumu par laulības noslēgšanu var iesniegt elektroniski, nosūtot uz Dzimtsarakstu nodaļas e-pasta adresi, ja iesniegums parakstīts ar drošu elektronisku parakstu un tam ir laika zīmogs.

Atkārtotu civilstāvokli apliecinošu dokumentu ir iespējams pieprasīt attālināti – elektroniski (www.latvija.lv vai e-pastā, parakstītu ar drošu elektronisku parakstu) vai pa pastu.

Attiecībā uz laulības reģistrāciju ārkārtējās situācijas laikā, ievērojami šādi nosacījumi:

  • ja visas personas ir vakcinētas vai pārslimojušas Covid-19 infekciju (epidemioloģiski droša vide), svinīgas laulības ceremonijas laikā nodaļas zālē var piedalīties 10 personas: līgava un līgavainis, divi pilngadīgi liecinieki un 6 kāzu viesi. Pirms ceremonijas jāuzrāda verifikācijai vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Personām jālieto sejas maskas un jāievēro 2 m distanci;
  • ja kāda no personām nav vakcinēta, nav pārslimojusi Covid-19 infekciju (epidemioloģiski nedroša vide), iekštelpās var reģistrēt laulību, klātesot tikai abiem laulātajiem, 2 lieciniekiem un dzimtsarakstu nodaļas amatpersonai, jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distanci.

Inese Upeniece, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?