Rīgas iela

Rīgas ielā turpinās ceļa seguma atjaunošana. Posmā no N.Rancāna ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei pie Rēzeknes gaļas kombināta krustojuma jau ir ieklāta asfalta apakškārta. Pagājušajā nedēļā projekta darba grupa viesojās asfaltbetona pārstrādes vietā un varēja vērot, kā no minerālmateriāla, frēzētā asfalta un cementa tiek veidots jauns materiāls ieklāšanai ceļa segumā. Gar trotuāru ir nomainītas betona apmales vietās, kur tās jau bija nolietojušās, kā arī ir pārlikts bruģis. Būvdarbu laikā ir uzlabotas arī lietus notekūdeņu pašteces kanalizācijas akas, lai nodrošinātu maksimālu ūdens savākšanas apjomu. Rīgas ielas sākumposmā pārmaiņas ir skārušas arī ceļa krustojumu – ir uzlabots braukšanas rādiuss ceļa līkumā un gājējiem tiks nodrošināta pārvietošanās ielas kreisajā pusē.

Rīgas ielas posms no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Viļakas ielai šobrīd kustībai ir slēgts, jo tur notiek rakšanas darbi, lai uzlabotu inženierkomunikāciju stāvokli saskaņā ar būvprojekta risinājumiem. Veco akmens caurteku pie dzelzceļa gaisa tilta nomainīs jauna ar epoksīda pārklājumu, tādējādi garantējot ilgāku ekspluatēšanas laiku.

Rīgas ielas abu posmu pārbūve ir iekļauta projekta “Biznesa klastera attīstība Rēzeknes pilsētā un komercdarbības atbalsta infrastruktūras izveide” aktivitātēs, kas tiks īstenotas specifiskā atbalsta mērķa 5.6.2 programmā “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām”. Rīgas ielas rekonstrukciju visā garumā pilnībā plānots pabeigt līdz nākamā gada beigām. Būvdarbus veic SIA “Ceļi un Tilti”. Kopējā līguma summa ir 2 096 918 eiro. Būvuzraudzību nodrošina SIA “ACM Projekts”, bet autoruzraudzību SIA “KEM”.

Informāciju sagatavoja Karmena Kotāne, Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?