Rehabilitācijas centrs Rāzna

Pilsētvides un attīstības pārvalde ir noslēgusi līgumu ar projektēšanas biroju SIA “5.iela” par rehabilitācijas centra “Rāzna” ēkas atjaunošanas būvprojekta izstrādi. Projektam pilnā apmērā jābūt izstrādātam līdz nākamā gada februāra vidum.

Pagājušā gada jūnijā Veselības ministrija nodeva rehabilitācijas centra “Rāzna” ēku un tam piekrītošos nekustamos īpašumus Rēzeknes valstspilsētas domei. Līdz ar to pašvaldība ieguva tiesības piedalīties konkursos, lai varētu saņemt līdzfinansējumu rehabilitācijas centra ēku remontam un rekonstrukcijai. Kā pastāstīja Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs, šobrīd notiek darbs, lai sagatavotu visu nepieciešamo tehnisko dokumentāciju, kas ir saistīta ar bijušās sanatorijas ēkas atjaunošanu un rekonstrukciju. “Mums jābūt pilnīgi gataviem līdz brīdim, kad tiks atvērta Eiropas Savienības energoefektivitātes paaugstināšanas programma, lai uzreiz iesniegtu līdzfinansējuma pieprasījumam kvalitatīvu un labi sagatavotu projektu,” uzsvēra Georgijs Orlovs.

Kā prioritāri un neatliekamākie rehabilitācijas centra ēkas modernizēšanas darbi ir noteikti jumta atjaunošana un apkures sistēmas rekonstrukcija. Tomēr patiesībā, ja tiks saņemts finansējums, bijušās sanatorijas vēsturisko ēku sagaida ļoti lielas pārmaiņas uz labo pusi: fundamenta siltināšana; ventilācijas sistēmas modernizēšana; iekšējo elektrotīklu nomaiņa; ugunsdrošības signalizācijas sistēmas ierīkošana; iekšējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu atjaunošana; grīdas seguma nomaiņa telpās, kur tas ir nepieciešams; iekštelpu remonts, atbilstoši to funkcijām un daudz kas cits. Tāpat paredzēts renovēt piebraucamos ceļus, ierīkot vieglo automašīnu stāvvietu un uzstādīt turniketu velosipēdu novietošanai.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?