Sociālais dienests

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) un tās struktūrvienības nodrošina sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus attālināti, gan noteiktos gadījumos arī klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Sociālajā dienestā, Zemnieku ielā 16A, sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus nodrošina attālināti, bet klātienē, individuāli (vienai mājsaimniecībai vai ģimenei) tikai neatliekamos – ārkārtas gadījumos (pēc pieraksta).

Kontaktinformācija, iesniegumu veidlapas un cita informācija ir pieejama Sociālā dienesta priekštelpā, kā arī tīmekļvietnēs www.rezekne.lv , www.sdrezekne.lv.

Rūpējoties par veselību un drošību, lūdzam, iesniegt iesniegumus (dokumentus) attālināti:

  • ievietojot tos dokumentu kastītēs, kas atrodas priekštelpā pie ieejas Sociālajā dienestā;
  • parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz oficiālo elektronisko adresi vai elektroniskā pasta adresi socialais.dienests@rezekne.lv;
  • izmantojot e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei” portālā www.latvija.lv.

Pensionāru sociālo pakalpojumu centrs (Rēznas ielā 41) turpina nodrošināt ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus klātienē, to ir tiesības saņemt personai, kurai ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai negatīvs RNS tests, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā pirms ievietošanas iestādē.

Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā izsludināta karantīna. Epidemioloģiskās drošības uzturēšanai klientu apmeklējumi nenotiek.

Lai nodotu sūtījumu, lūdzam zvanīt pa tālruni 25431575. Uz sūtījuma jānorāda adresāts.

Informāciju par klienta veselību var saņemt pa tālruni 26314789.

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs (Viļānu ielā 10) turpina nodrošināt dienas aprūpes centra un specializēto darbnīcu pakalpojumus klātienē (pēc pieraksta), personām, kurām ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai kurai pēdējo 72 stundu laikā pirms pakalpojuma saņemšanas veikts RNS tests un tā rezultāts ir negatīvs, ja nav akūtu elpceļu infekcijas slimības simptomu.

Aprūpes mājās birojs (Zemnieku ielā 16A) sniedz aprūpes mājās pakalpojumu klātienē. Pakalpojumu ir tiesības saņemt visām personām neatkarīgi no sertifikāta vai testa esamības.

Patversme (Bukmuižas ielā 3) nodrošina pakalpojumus klātienē. Pakalpojumu ir tiesības saņemt visām personām, neatkarīgi no sertifikāta vai testa esamības.

Kontaktinformācija

Informāciju sagatavoja Rēzeknes valstspilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?