No pirmdienas, 1. novembra, dažas rēzekniešu kategorijas ar Rēzeknieša karti atkal varēs braukt bez maksas pilsētas sabiedriskajā transportā, neatkarīgi no tā, vai persona ir vai nav vakcinēta.

Otrdien, 26. oktobrī, tika pieņemti grozījumi rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kas ļauj pašvaldībām pašām izlemt jautājumu par atvieglojumu piešķiršanu noteiktām iedzīvotāju kategorijām braukšanai sabiedriskajā transportā. Līdz ar to Rēzeknē no pirmdienas ar Rēzeknieša karti bez maksas varēs braukt

  • izglītojamie, kuriem mācību process notiek klātienē (1.-3. klases);
  • personas, kas strādā medicīnas sfērā;
  • izglītības un sociālās jomas darbinieki;
  • valsts policijas darbinieki.

Ja Jūs esat kādā no minētajām kategorijām, bet Rēzeknieša karte pirmdien nebūs atbloķēta, lūgums zvanīt SIA “Rēzeknes satiksme” pa tālruni 646 24277 vai rakstīt uz e-pastu rezeknessatiksme@rezekne.lv un sniegt informāciju par sevi un savu darbavietu. Pārējām pasažieru kategorijām, kam ir Rēzeknieša karte, saskaņā ar valdības lēmumu joprojām būs jāmaksā pilna brauciena maksa. Vēršam uzmanību uz to, ka šāda atvieglojumu sniegšanas kārtība būs spēkā līdz mājsēdes beigām – 14. novembrim (ieskaitot).

Turklāt sakarā ar mājsēdi SIA “Rēzeknes satiksme” līdz svētdienai, 14. novembrim (ieskaitot), atceļ dažus vakara reisus. Ar aktuālo autobusu sarakstu šajā laika periodā var iepazīties šeit. Autobusu saraksts, kurš stāsies spēkā ar 1. novembri uz mājsēdes laiku pielikumā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?