Latgales vēstniecība GORS

Cerot uz drīzu satikšanos ar skatītājiem klātienē pēc 15. novembra, Latgales vēstniecība GORS informē par tuvāko plānoto notikumu izmaiņām un biļešu atgriešanu. Atgādinām, ka līdz 15. novembrim apmeklēt GORS Informācijas centru-kasi iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta vai sazinoties telefoniski, vai e-pastā. Tāpat katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00 ēdienus un dzērienus līdzņemšanai un ar piegādi nodrošina kafejnīca “Zīds“.

GORS Informācijas centrs-kase klientus apkalpos pēc iepriekšēja pieraksta, klientam piesakoties pa tālr. 646 33303 vai rakstot uz koncertzale@rezekne.lv. Lai taupītu klientu laiku, kastē pie galvenās ieejas būs iespējams atstāt iegādāto biļešu atgriešanas iesniegumus (iesnieguma veidlapa pieejama kasē un www.latgalesgors.lv). Informācijas centra-kases darbalaiks darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00, brīvdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00.

Informējam, ka interneta vietnē “Biļešu Paradīze” veiktajiem pirkumiem uz augstākminētajiem atceltajiem notikumiem, naudas atmaksa ir automātiska, kasēs pirktās biļetes var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē, taču aicinām ievērot, ka tās varētu strādāt ierobežotā režīmā. GORS biļešu sistēmā vai kasē iegādātās biļetes iespējams atgriezt, iepriekš veicot apmeklējuma pieteikšanu pa tālr. 646 33303 vai rakstot uz koncertzale@rezekne.lv

Lūdzam pievērst uzmanību atjaunotajām pasākumu norises izmaiņām:

  • 4. novembrī Aurēlijas Šimkus un Rēzeknes kamerorķestra koncerts “Reinas zemes iedvesmotie” ir atcelts;
  • 6. novembrī rokopera “Mauglis” ir atcelta;
  • 7. novembrī koncertprogramma “Trīs Raimondi” ir atcelta;
  • 13. novembrī koncerprogramma “Pieskarties II” ir pārcelta uz 28. novembri;
  • 14. novembrī latgaliešu mūzikas koncerts “Celīs, bruoļ!” – pasākums tiks pārcelts, informācija sekos;
  • 16. un 23. novembrī drāmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” seansi notiks;
  • 27. novembrī mūzikls “Zvaigznes bērns” ir pārcelts uz 2022. gada 5. februāri.

Decembri sāksim ar Sinfonietta Rīga un Dži Dži koncertu “Bēthovens, Vasks un Auznieka koncerts elektriskajai ģitārai”, kā programmas intrigu piesakot Ņujorkā dzīvojošā Krista Auznieka koncertu elektriskajai ģitārai un orķestrim, kur ģitāras koncerta pirmatskaņojumā solo uzticēts korejiešu izcelsmes amerikānietei Dži Dži, kura latviešu komponista mūziku spēlējusi arī Linkolna centrā Ņujorkā.

Informāciju sagatavoja Laura Malinovska, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?