Suns

Saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 67 “Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Rēzeknes pilsētā”, katram suņa īpašniekam ir pienākums divu nedēļu laikā pēc suņa iegādes reģistrēt to pašvaldības uzņēmumā “Rēzeknes namsaimnieks”. Kucēni jāreģistrē pēc 3 mēnešu vecuma sasniegšanas. Ņemot vērā to, ka šobrīd valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, SIA “Rēzeknes namsaimnieks” informēja par suņu reģistrācijas kārtību šajā laikā.

Lai reģistrētu suni, vispirms jāaizpilda “Mājas dzīvnieka reģistrācijas veidlapa”, kura ir pieejama SIA “Rēzeknes namsaimnieks” mājaslapas sadaļā “Veidlapas”. Pēc tam jāapmaksā vienreizējā suņa reģistrācijas maksa (4,00 eiro), pārskaitot to uz SIA “Rēzeknes namsaimnieks” (konta Nr. LV79RIKO0002013032699), maksājuma uzdevumā jānorāda “Maksa par suņa reģistrāciju un suņa reģistrācijas adresi”. Aizpildīto veidlapu var kvalitatīvi (salasāmi) nofotografēt vai arī ieskenēt elektroniski un nosūtīt uz SIA “Rēzeknes namsaimnieks” e-pastu rezeknes.namsaimnieks@apollo.lv. Sūtot aizpildīto veidlapu, SIA “Rēzeknes namsaimnieks” lūdz pievienot klāt arī maksājuma uzdevumu par suņa reģistrācijas maksas apmaksu.

Suņa reģistrācijas apliecība un žetons tiks izsniegti pēc valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām. SIA “Rēzeknes namsaimnieks” darbinieks sazināsies ar suņa īpašnieku par apliecības un žetona izsniegšanu, lai precizētu tikšanās datumu un laiku.

Atgādināsim, ka Rēzeknes valstspilsētas domes Administratīvā inspekcija pārbauda faktiski esošos un oficiāli reģistrētos suņus. Tomēr arī tad, ja suņa īpašnieks ir reģistrējis savu mājdzīvnieku, bet vēl nav saņēmis apliecību un žetonu, Administratīvajai inspekcijai būs pieejami dati arī par suņa reģistrāciju, jo reizi mēnesī inspekcija apkopo reģistrēto mājdzīvnieku datus.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?