Vakcīnbuss

Piektdien, 5. novembrī, papildus diviem jau strādājošiem vakcinācijas punktiem, Rēzeknē darbu sāks trešais – mobilais – vakcinācijas punkts tam speciāli aprīkotā autobusā.

Jau zināms, ka piektdien, 5. novembrī, īpaši aprīkotais autobuss, kurā dežurēs mediķu brigāde, no plkst. 10.00 līdz 16.00 atradīsies stāvvietā pie 5. vidusskolas (Rūpnīcas ielā 11). Sestdien, 6. novembrī, vakcinēties no plkst. 9.00 līdz 16.00 varēs mobilajā punktā stāvvietā teātra “Joriks” kādreizējā teritorijā. Svētdien un pirmdien autobuss no plkst. 9.00 līdz 16.00 būs stāvvietā pie veikala “Lidl”.

Rēzekniešu ērtībai autobuss vairāku nedēļu garumā būs pieejams dažādos pilsētas rajonos, par ko iepriekš tiks ziņots. Saņemt vakcīnu mobilajā punktā – autobusā varēs “dzīvās” rindas kārtībā.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

2 Comments
  1. Anna 7 mēnešiem atpakaļ

    Labdien, kadas vakcīnas ir Jusu punkta. Ar cienu Anna

    • Nataļja 7 mēnešiem atpakaļ

      Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar Moderna, Janssen, bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta Pfizer vakcīna.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?