Vakcīnbuss

Ņemot vērā to, ka pēdējo nedēļu laikā rēzekniešu interese par vakcinācijas procesu ir ievērojami pieaugusi, mobilais vakcinācijas punkts – autobuss Rēzeknē darbosies vismaz vēl mēnesi. Vakcinācijas autobusa darba laiks ir no plkst. 9.00 līdz 16.00 bez brīvdienām.

Pirmdienās, izņemot 8. novembri, autobuss stāvēs Vipingā pie veikala “ELDO” (Meža ielā 9), otrdienās un trešdienās autobuss būs stāvvietā pie veikala “Maxima XX” (Atbrīvošanas alejā 141), ceturtdienās un piektdienās, kā arī 7. un 8. novembrī stāvvietā pie veikala “Lidl” (Atbrīvošanas alejā 125), brīvdienās (sestdienās un svētdienās, izņemot 7. novembri) – stāvvietā Latgales ielā 54 (teātra “Joriks” kādreizējā atrašanās vieta).

Vakcinācija notiek ar “Moderna” un “Janssen” vakcīnām, bet jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem var saņemt “Pfizer/BioNTech” vakcīnu.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne. Vecākam vai likumiskajam pārstāvim jābūt līdzi pasei vai personas apliecībai, kā arī apliecinošam dokumentam par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?