Šī gada 27. un 29. oktobrī norisinājās valsts programmas projekta “Domā-Mācies-Dari” apmācības Rēzeknes valstspilsētas jauniešiem Zoom platformā. Šo divu dienu laikā jauniešiem, kas pārstāvēja skolu pašpārvaldes, bija lieliska iespēja iepazīties ar sertificētu treneri un kouču Dainu Einbergu. Apmācību laikā, kas norisinājās 27. oktobrī, iesaistītajiem jauniešiem un personām, kas ikdienā veic darbu ar jauniešiem, bija lieliska iespēja diskutēt par savu laiku kā vērtību, dzīves mērķiem, mācīties plānot savu laiku apzināti, gūt motivāciju pilnvērtīgai dzīvei, izstrādāt dienas laika sadalījumu un saprast kā tiek pavadīts katra laiks, kā arī izstrādāt efektīvu mērķu algoritmu sev.

Savukārt, 29. oktobris tika veltīts pieredzes stāstiem un ikvienam bija lieliska iespēja iepazīties ar Kuldīgas, Tukuma un Preiļu pašvaldību pieredzi darbā ar jauniešiem. Katra pašvaldība prezentēja īsu ieskatu: kā norit darbs ar jauniešiem viņu pašvaldībās, kādas aktivitātes tiek īstenotas epidemioloģiski drošos apstākļos un ar kādām grūtībām tās saskaras. Tika secināts, ka darbs ar jaunatni neapstājas un arī šajos apstākļos rit uz priekšu un tiek gatavoti jauni nākotnes projekti un aktivitātes.

Projekts “Domā-Mācies-Dari” tika iesniegts un apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020.gadam 1.2. Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbības jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī projektu konkursā.  Projekta mērķis ir uzlabot, aktivizēt skolu un citu izglītības iestāžu pašpārvaldes darbu ar jauniešiem, tādējādi paaugstinot pašpārvaldes kapacitāti un izstrādājot ilgtspējīgu starpinstitucionālo sadarbības modeli.

Vēlamies pateikties ikvienam jaunietim, personām, kas ikdienā veic darbu ar jauniešiem un pašvaldību pārstāvjiem par atsaucību, veltīto laiku un dalību šajās apmācībās.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?