Svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, aicinām piedalīties tradicionālajā Tautas skrējienā pa Rēzeknes pilsētas ielām „Ieelpo Rēzekni!”. Šogad skrējiens notiks individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Iedzīvotājiem ir iespēja izskriet kādu no 3 maršrutiem – no 15. līdz 21. novembrim “Ģimeņu” vai “Open” maršrutu, vai arī no 18. līdz 19. novembrim “Karavīru” maršrutu.

“Ģimeņu” (~5,1 km) un “Open” (~8,6 km) maršrutos skrējiens notiek bez laika kontroles no Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs”. Dalībnieki savu skrējienu var reģistrēt uzņemot vismaz 3 fotogrāfijas no dažādām maršruta vietām, uzņemot video, vai arī reģistrējot skrējiena maršrutu ar mobilās lietotnes palīdzību (Strava, Garmin u.c.)

“Karavīru” skrējiens notiek ar laika kontroli no SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” stāvlaukuma. Karavīru trases garums ir ~3 km, kas atbilst fiziskajiem normatīviem, stājoties profesionālajā dienestā. Skrējienu jāreģistrē ar mobilās lietotnes palīdzību (Strava, Garmin u.c.), uzņemtajā ekrānšāviņā jābūt redzamam skrējiena maršrutam un laikam.

Aicinām skrējienā piedalīties arī nūjotājus, kā arī dalībniekus ar saviem mīļdzīvniekiem.

Dalībniekiem skrējienu jāreģistrē, aizpildot atskaites veidlapu tiešsaistē vai arī nolikuma pielikumā esošo atskaites veidlapu pēc aizpildīšanas nosūtot uz e-pastu rezekne.sportaparvalde@gmail.com. Atskaiti par ”Ģimeņu” vai “Open” skrējienu jāaizpilda līdz 21. novembrim, bet par “Karavīru” skrējienu – līdz 20. novembrim. Ātrākie “Karavīru” skrējiena dalībnieki tiks apbalvoti. Piemiņas balvas saņems arī visi ”Ģimeņu” un “Open” maršrutu dalībnieki.

Skrējienu dalībnieki tiek aicināti veidot savu vizuālo tēlu/skrējiena noformējumu, atraktīvākie saņems piemiņas balvas.

Publicējiet bildes vai video materiālus ar savu skrējienu sociālajās vietnēs, pievienojot tēmturi #IeelpoRēzekni2021.

Skrējienu organizē Jauniešu dome sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas domes Sporta pārvaldi, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestādi „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”, pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” un Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonu.

Piedaloties skrējienā, aicinām ievērot drošības noteikumus!

Papildinformācija: Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, tālr. 646 22599, Sporta pārvaldes sporta organizators Edgars Unzuls, tālr. 28362698.

Foto no domes arhīva, autors: Aleksandrs Lebeds

1 Comment
  1. Vija 11 mēnešiem atpakaļ

    Paldies, ka pamainījāt Open trasi, citādi es jau domāju, ka nāksies kā taku skrējienā — pa krūmiem aiz Priežu ielas skriet:)))

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?