Tā kā no pirmdienas, 15. novembra, Latvijā beidzas stingrā mājsēde, mainīsies arī braukšanas noteikumi pilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotājiem, kam ir Rēzeknieša karte.

Saskaņā ar Ministru Kabineta pēdējo lēmumu, SIA “Rēzeknes satiksme” autobusos braukšanas maksas atvieglojumus ar Rēzeknieša karti varēs saņemt tikai pasažieri ar sadarbspējīgu sertifikātu par vakcināciju vai pārslimošanu. Sertifikātu autobusā uzrādīt nevajadzēs, jo informācija tiks automātiski nolasīta Rēzeknieša kartes aktivizēšanas brīdī. Visiem pārējiem, kam nav šāda sertifikāta, joprojām būs jāmaksā pilnu braukšanas maksu autobusā – 0,50 eiro, pat neskatoties uz to, ka būs Rēzeknieša karte.

Pašvaldība pieņēma lēmumu, ka ar Rēzeknieša karti bezmaksas braukšana būs vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu izglītojamiem.

Ja jums ir sadarbspējīgs sertifikāts, bet Rēzeknieša karte nenostrādā (netiks izsniegta biļete par bezmaksas braucienu), lūgums vērsties SIA “Rēzeknes satiksme” pa tālruni 646 24277 vai rakstīt uz e-pastu rezeknessatiksme@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?