Rēzeknes valstspilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā novembris tiek pavadīts patriotiskā gaisotnē.

Deinstitucionalizācijas projekta ietvaros Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centra klienti – personas ar garīga rakstura traucējumiem – aktīvi gatavojas Latvijas dzimšanas dienai: noformē telpas, veido dažādus radošos darbiņus, zīmē un raksta apsveikumus Latvijai, veido izpratni par Latvijas rakstu zīmēm un tradīcijām, kā arī dalās ar savām zināšanām par Latviju. Ikviens darbiņš tiek veidots ar īpašu centību, rūpību un augstu atbildības sajūtu. Pat tematiskās sarunas notiek pacilātā noskaņojumā, un tas ir veids, kā var veicināt un stiprināt piederības sajūtu savai valstij Latvijai.

Ar īpašu nepacietību un degsmi tiek gaidītas Specializēto darbnīcu nodarbības, kurās speciālistu vadībā klienti mācās liet sveces par godu Latvijai, kā arī veido savu Latviju no koka. Un rezultāts ir skaists un nepārspējams.

Klientu pozitīvā attieksme un entuziasms rada īstu svētku sajūtu, un šādas sirsnīgas un patriotiskas aktivitātes kļūst par jauku tradīciju Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā. Īstenosim labo, būsim atbildīgi un leposimies ar savu skaisto Latviju!

Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centra administrācija atgādina, ka centra pakalpojumus var saņemt persona, kurai ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai kurai pēdējo 72 stundu laikā pirms pakalpojuma saņemšanas veikts RNS tests un tā rezultāts ir negatīvs, ja personai nav akūtu elpceļu infekcijas slimības simptomu.

Informāciju sagatavoja Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra vadītāja Gunta Petrova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?