Lāčplēša diena. Vienoti Latvijai. Latgales Māra

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena 18. novembrī ir ne vien svarīgākie mūsu valsts svētki, bet arī piešķir spilgtumu un krāsas pelēkajām novembra dienām un dāvā Latvijas iedzīvotājiem svētku noskaņojumu. Rēzeknes valstspilsētas dome aicina iedzīvotājus svinēt 18. novembri aizraujoši, sportiski un izzinoši.

No 15. līdz 21. novembrim ikviens var piedalīties skrējienā “Ieelpo Rēzekni”. Skriešanas cienītājiem ir sagatavotas dažādas sarežģītības trases. Tradicionālajā svētku skrējienā aicināti piedalīties arī nūjotāji un mājdzīvnieku īpašnieki ar saviem mīluļiem. Neaizmirstiet ar savu piemēru iedvesmot citus – dalieties ar savām skrējiena fotogrāfijām un video ar tēmturi #IeelpoRēzekni2021.

Svētku dienās individuāli vai kopā ar ģimeni var doties arī izzinošā ekskursijā pa dzimto pilsētu “7 brīvības pieturas Rēzeknē”.

Īpašu dāvanu Latvijas Republikas proklamēšanas dienai ir sagatavojusi Latgales vēstniecība GORS – laikā no 18. līdz 21. novembrim ir iespēja bez maksas noskatīties 4 Latvijas filmas:

  • 18. novembrī plkst. 17.00 – vēsturisku kara drāmu “Dvēseļu putenis”;
  • 19. novembrī plkst. 17.00 – dokumentālo filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”;
  • 20. novembrī plkst. 17.00 – dokumentālo filmu “Valiant. Brauciens uz brīvu Latviju”;
  • 21. novembrī plkst. 15.00 – operfilmu “Baņuta”.

Caurlaides uz bezmaksas filmu seansiem var saņemt koncertzāles Informācijas centrā-kasē. Ieeja uz kinoseansiem tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklētājiem jābūt maskās. Līdzi jāņem pase vai ID karte.

18. novembrī aicinām rēzekniešus individuāli nest ziedus un sveces pie pieminekļa “Vienoti Latvijai”. Visi kopā noklāsim ar ziediem pieminekļa pakāji un rotāsim ar svecēm pilsētas galveno laukumu, lai mūsu pilsētā vēl vairāk būtu jūtams svētku noskaņojums.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?