Latgales kongresa 100gades laukums no augšas

Rēzeknes un arī visas Latgales jaunatne arvien vairāk iesaistās pilsētas un reģiona sabiedriskajā dzīvē, sabiedrībai svarīgu jautājumu apspriešanā. Arī šogad “Latgales kongresa 2022” pasākumu ietvaros tiek organizēta Jaunatnes domnīca “Es Latgalē 2042”, kur neformālo aktivitāšu, interaktīvo aptauju un diskusiju veidā reģiona jaunieši spriedīs par Latgales ilgtermiņa attīstību un jauniešu lomu šinī procesā. Pasākums notiks 26. novembrī no plkst. 17.00 līdz 20.00 gan tiešsaistē, gan arī klātienē.

Jaunatnes domnīcas uzdevumi:

  • pulcēt aktīvākos jaunatnes pārstāvjus no Latgales pašvaldībām, Latgales reģiona augstākās izglītības iestādēm, kā arī jauniešus ārpus reģiona, kurus interesē Latgales ilgtermiņa attīstība;
  • izvērtēt reģiona attīstības iespējas, riskus un potenciālu;
  • izvirzīt reģiona attīstības idejas un virzienus;
  • apkopot jauniešu idejas reģiona attīstībai.

Dalībai pasākumā aicināti jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Katra Latgales plānošanas reģiona pašvaldība, kā arī Daugavpils Universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija un Malnavas koledža deleģē 2–3 aktīvus jaunatnes pārstāvjus, var pieteikties darbā ar jaunatni iesaistīto NVO pārstāvji un arī katrs jaunietis/jauniete, kam ir atbilstoša interese un motivācija.

Pasākuma darba valoda – latgaliešu/latviešu, pieteikties līdz 24.novembrim var šeit.

Latgaliešu kultūras biedrības Latgolys Kongresa pasākumu organizatoru vārdā pasākumu organizē Guntis Rasims, guntis.rasims@gmail.com, t. 29492864.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?