Goda pilsonis Oļegs Grigorjevs

Sagaidot valsts galvenos svētkus – Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Rēzeknes valstspilsētas domes lielajā zālē pirmdien, 15. novembrī, notika šā gada Rēzeknes Goda pilsoņa paziņošana un apbalvošanas ceremonija. Diemžēl valstī pieņemto ierobežojumu dēļ jau otro gadu pēc kārtas apbalvošana notiek tikai ar dažiem klātesošajiem un bez svinīgiem koncertiem, bet tas nekādā veidā nemazina pasākuma nozīmi, jo tituls “Rēzeknes Goda pilsonis” ir augstākais mūsu pilsētas apbalvojums.

Šogad par Rēzeknes Goda pilsoni iecelts ārsts Oleg Grigorev. Turklāt, nevis vienkārši ārsts, bet internists, infektologs darbā ar Covid-19 pacientiem. Cilvēks, kurš jau gandrīz divus gadus ir frontes pirmajā līnijā cīņā ar infekciju. Cilvēks, kurš katru dienu cīnās par cilvēku dzīvībām. “Laikā, kad daudzi kolēģi Latvijas medicīnas aprūpes iestādēs emocionāli un fiziski “izdeg” vai ir tuvu “izdegšanas slieksnim”, ārsts Grigorev jebkurā situācijā spēj operatīvi un saskaņā ar vispārpieņemtajām vadlīnijām un pēc labākās sirdsapziņas veikt savus darba pienākumus,” tā savu kolēģi apraksta SIA “Rēzeknes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Marita Zeltiņa un valdes loceklis Ivars Zvīdris iesniegumā par kandidatūras izvirzīšanu Goda pilsoņa apbalvojumam.

Ceremonijā domē godināta arī Rēzeknes Tautas teātra ilggadējā režisore Māra Zaļaiskalns, kurai par nozīmīgo ieguldījumu teātra mākslā, Rēzeknes vārda popularizēšanu visā pasaulē un latgaliskās identitātes stiprināšanu tika pasniegts Rēzeknes valstspilsētas domes Goda raksts un naudas balva.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?