Latvijas 103. dzimšanas dienas ietvaros, no 15. – 21. novembrim, Rēzeknes iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties tautas skrējienā “Ieelpo Rēzekni”. Tāpat kā pagājušo gadu, sakarā ar Covid – 19 ierobežojumiem valstī, skrējienā varēja piedalīties attālinātā režīmā, skrienot individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros.

Atšķirībā no iepriekšējā gada, šogad dalībniekiem bija iespēja izskriet 3 maršrutus pēc viņu pašu vēlmes. “Ģimeņu” trase apm. 5 km garumā un “Open” trase apm. 8,6 garumā notika bez laika kontroles, kur katrs dalībnieks varēja noskriet saviem spēkiem atbilstošu distanci, kā arī “Karavīru” trase apm. 3 km garumā, kas notika ar laika kontroli, nosakot godalgoto vietu īpašniekus sieviešu un vīriešu konkurencē.

Kopumā atskaites par skrējienu iesūtīja ap 300 cilvēku, no kuriem 107 cilvēki izvēlējās izskriet “Ģimeņu” trasi, Open trasi pievarēja 51 cilvēki un cīņā par godalgotām vietām “Karavīru” trasē iesaistījās vairāk kā 70 cilvēku.  Gandrīz 70 cilvēku improvizēja un izvēlējās veidot arī savus individuālos maršrutus. 16 mājsaimniecības neaizmirsa arī par saviem mīļdzīvniekiem, skrienot trases kopā ar saviem suņiem un kaķiem.

Paldies visiem dalībniekiem par dalību un lietderīgi pavadītu laiku, cerēsim, ka nākamgad tiksimies visi kopā klātienē un vēl kuplākā skaitā.

Skrējienu “Ieelpo Rēzekni” organizēja Jauniešu dome sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas domes Sporta pārvaldi, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestādi „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” un pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” un Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonu.

Edgars Unzuls, Rēzeknes valstspilsētas domes Sporta pārvaldes sporta organizators

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?