Ievērojot iedzīvotāju lūgumus, veikti daži grozījumi mobilā vakcinācijas punkta jeb vakcīnbusa kustības grafikā, kas stāsies spēkā 28. novembrī.

Turpmāk svētdienās autobuss stāvēs ziemeļu mikrorajonā stāvlaukumā pie veikala “Maxima X” (Maskavas ielā 16), savukārt pirmdienās – stāvlaukumā pie Olimpiskā centra (Stacijas ielā 30B). Pārējās mobilā vakcinācijas punkta stāvēšanas vietas paliek nemainīgas. Otrdienās un trešdienās autobuss būs atrodams stāvlaukumā pie veikala “Maxima XX” (Atbrīvošanas alejā 141), ceturtdienās un piektdienās – stāvlaukumā pie veikala “Lidl” (Atbrīvošanas alejā 125), sestdienās – kādreizējā teātra “Joriks” teritorijā (Latgales ielā 54). Vakcīnbusa darba laiks – no plkst. 9.00 līdz 16.00. Vakcinācija notiek dzīvās rindas kārtībā.

Ja jums ir medicīniska rakstura jautājumi par vakcīnām, lūgums ar tiem vērsties pie sava ģimenes ārsta. Ja ir jautājumi par vakcinācijas punktu darba laiku, vakcīnbusa atrašanās vietu, vakcīnu pieejamību un sertifikātu darbības sākumu, zvaniet uz tālr. 64607675 vai 64607686.

Lai pieteiktos sertifikāta saņemšanai papīra formātā pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, zvaniet uz tālr. 64607609.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?