18 decembrī oficiāli beigsies ERAF projekta Nr.3.3.1.0/19/I/007 “Kultūrtūrisma produktu klāsta pilnveidošana tūrisma uzņēmējdarbības veicināšanai pilsētas vēsturiskajā centrā” īstenošanas termiņš, kurā tika līdzfinansēta Krasta ielas pārbūve posmā no Dārzu ielas līdz Pulkveža Brieža ielai.

Atskatoties uz paveikto, var secināt, kā rezultāts ir pat labāks nekā varēja gaidīt. Pilsētas iedzīvotājiem Krasta ielas promenāde iepatikās vēl pirms būvdarbu pabeigšanas. Objektā vēl atradās būvniecības tehnika un nebija izveidots savienojums ar K. Valdemāra ielu, bet pilsētnieki jau kuplā skaitā baudīja šeit ainavisko skatu uz Rēzeknes upi.

Tik veiksmīga projekta realizācijā ir Rēzeknes valstspilsētas domes kā pasūtītāja, projekta autora SIA “KEM”, būvnieka SIA “CEĻI UN TILTI” un būvuzrauga SIA “Baltline Globe” kopīgs darbs. Būvniecības laikā, nesamazinot apjomus, izdevās mazliet ietaupīt un, veicot nebūtiskas tehniskā projekta izmaiņas autoruzraudzības kārtībā, padarīt jau sākotnēji labo ieceri vēl veiksmīgāku. Piemēram, salīdzinot ar sākotnēju projekta risinājumu, sarežģītāks un vizuāli izteiksmīgāks kļuva bruģa raksts. Zināma ekonomija ļāva paplašināt zemes plānošanas darbu apjomus pie K. Valdemāra ielas un izbūvēt suņu pastaigu laukumu.

Projekta īstenošanas laikā veiktās darbības dod pārliecību, ka izdosies sasniegt projekta mērķi: palielināt privāto investīciju apjomu Rēzeknes pilsētā, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām.

Informāciju sagatavoja Natālija Kuzņecova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?