Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludināja valstī oranžo brīdinājumu. Latvijā ienāca ilgstoša snigšana, kas, pēc sinoptiķu prognozēm, būs viena no stiprākajām pēdējos četros gados.

Snigšanas un apledojuma dēļ šorīt, 30. novembrī, satiksme Rēzeknes ielās bija nopietni apgrūtināta pat par spīti tam, ka sniega tīrīšana un pilsētas ielu apstrāde ar pretslīdes materiāliem tika iesākta jau naktī (ap plkst. 02.30). Taču nepārtraukti nokrišņi un stiprs vējš krietni sarežģīja tīrīšanu. Par pilsētas ceļu stāvokli atbild SIA «Ceļi un Tilti», šodien sniega tīrīšanas mašīnas izbrauca pilsētas ielās jau trīs reizes un strādās tik, cik vēl būs nepieciešams.

Jānorāda, ka grants seguma ceļi attālākās ielās arī nebūs atstātas novārtā – tās tīrīs šodien, papildus izmantojot atvesto tehniku.

Lūgums autobraucējiem neatstāt transportlīdzekļus ceļa malās! Īpaši tas attiecināms uz ielām ar intensīvu satiksmi, piemēram, Dārzu, Zemnieku, Raiņa ielu utt. Tas stipri apgrūtina ielu atbrīvošanu no sniega, turklāt ir acīm redzams, ka tehnika netiek galā ar tik intensīvu snigšanu.

Par ietvju tīrīšanu atbildīgā uzņēmuma “Clean R” darbinieki uzsāka darbu naktī, plkst. 01.00. Sakarā ar paaugstinātu darba intensitāti klāt sešām esošām tehnikas vienībām tika piesaistīti papildspēki, proti, trīs mobilās brigādes veica tīrīšanu sabiedriskā transporta pieturvietās. SIA «Clean R» pilda savus pienākumus gandrīz bez pārtraukumiem. Sniega tīrīšana turpinās arī dienas laikā.

Savukārt uzņēmums «Rezeknes Satiksme» informē, ka šādu laikapstākļu dēļ jārēķinās ar to, ka iespējama pilsētas sabiedriskā transporta reisu kavēšanās. Pateicamies pilsētas iedzīvotājiem par sapratni!

2 Comments
  1. Zoja 7 mēnešiem atpakaļ

    Būtu labi, ja tīrot ielas no sniega, tās tiešām tiktu iztīrītas visā ielas platumā, jo šobrīd ielas un krustojumi ir kļuvuši par 2 metriem šaurāki!

  2. Armands 7 mēnešiem atpakaļ

    Labāk būtu bēruši granulas pret apledojumiem nevis jobano sāli, kas bojā mašīnas. Kas labos pēc tam jūs?

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?