Iepriekšēju divu dienu ilgstoša un diezgan stipra snigšana Rēzeknē ļoti skaidri lika saprast, ka uzņēmums “Clean R” netiek galā ar līgumā noteiktiem pienākumiem ietvju tīrīšanā.

Pilsētas iedzīvotāji objektīvi pauž neapmierinātību ar esošo situāciju pilsētā, dalās ar neiztīrītu ietvju bildēm sociālajos tīklos, arī grupā “Sakārtosim Rēzekni”, un nodod viens otram informāciju par to, kurās ielās bieza sniega kārta joprojām apgrūtina pārvietošanos.

Pašvaldības speciālisti pastāvīgi apseko pilsētu un piefiksē visas nesakoptās ietves, kuras, saskaņā ar līgumu, bija jāsakārto vakar. Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs stāsta, ka tika noformēts akts par neizpildītiem darbiem un, respektīvi, līguma nosacījumu neievērošanu, un uzņēmumam “Clean R” tiks piemērotas soda sankcijas. “Sankciju summa būs visnotaļ nopietna. Mēs ceram, ka šis fakts iedarbosies uz uzņēmuma vadību un tā reaģēs uz situāciju, kas izveidojusies Rēzeknē, kur viņiem trūkst gan darbinieku, gan tehnikas. Vērā jāņem arī tas, ka tuvākajās dienās pilsētā atkal gaidāma ilgstoša snigšana, un mēs vēlamies, lai rēzekniešiem nebūtu jābrien pa pilsētas ietvēm kā pa aizputinātiem tīrumiem,” tā G. Orlovs. Atgādinām, ka pašlaik spēkā esošā līguma termiņš beidzas nākamā gada februārī.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?