Piektdien, 3. decembrī, Rēzeknes valstspilsētas domes ārkārtas sēdē tika nolemts:

  1. uzdot Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldei saskaņā ar līguma noteikumiem vienpusēji izbeigt 13.02.2019. līgumu ,,Rēzeknes pilsētas koplietošanas teritoriju apsaimniekošana un uzturēšanu Nr.1.17/19/9.
  1. uzdot Rēzeknes valstspilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldei nodrošināt pilsētas koplietošanas teritorijas apsaimniekošanas un uzturēšanas funkcijas izpildi.

Atgādinām, ka šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz to, ka SIA «Clean R» netiek galā ar ietvju tīrīšanu ziemas periodā. To apliecina Pilsētvides un attīstības pārvaldes speciālistu noformētie pārbaudes akti par trim dienām, kā arī daudzu rēzekniešu komentāri sociālajos tīklos par neiztīrītām vai pienācīgi neiztīrītām ietvēm.

1 Comment
  1. Renāte 1 mēneši atpakaļ

    Un kādēļ netiek sodīts “Ceļi un tilti”? Cik daudzas ielas vēljoprojām nav tīrītas, lai gan sniegs jau nepilnu nedēļu turās! Piemēram, Dārzu vai Ludzas ielās sniega tik daudz, ka mašīnām jāpārkāpj noteikumi, jābrauc pa pretējo joslu, jo sniega vaļņi nav aizvesti projām. Arī uz trotuāriem no ielu tīrīšanas ir samests sniegs. Pie pilsētas bērnudārziem ceļi nav pietiekami iztīrīti, ceļu malas pilnas ar sniega vaļņiem, ne piebraukt, ne izbrist!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?