Saistībā ar neapmierinoši veikto sniega tīrīšanas darbu pilsētā, Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs šī gada 3. decembrī pieņēma lēmumu sasaukt ārkārtas domes sēdi, darba kārtībā iekļaujot jautājumu par līguma “Rēzeknes pilsētas koplietošanas teritoriju apsaimniekošana un uzturēšana” izbeigšanu ar SIA “Clean Rˮ.

Trīs dienas (01.12.2021., 02.12.2021., 03.12.2021.) Pilsētvides un attīstības pārvaldes speciālisti pārbaudīja trotuāru tīrīšanas darbus, stādīja apsekošanas aktus un tika konstatēts, ka SIA “Clean Rˮ nespēj izpildīt līgumā uzņemtos darbus atbilstoši līguma nosacījumiem un domes prasībām. Līdzīgi līguma noteikumu pārkāpumi tika konstatēti arī iepriekšējos sniega tīrīšanas periodos (2020. un 2019. gadā).

Ārkārtas domes sēde par līguma izbeigšanu ar SIA “Clean Rˮ notiks piektdien, 3. decembrī, plkst. 15.00.

3 Comments
  1. Jāzeps 7 mēnešiem atpakaļ

    Žēl, ka Rēzeknes domei trūkst izpratnes, ka patreiz snieg tiešām intensīvi un nav iespējams visus trotuārus iztīrīt līdz 8 rītā. Protams, ka risinājums būtu papildus sētnieku pieņemšana darbā un Clean R tehnikas parka palielināšana. Bet problēma ir tā, ka šie papildus darbinieki un tehnika nepieciešami vien dažas nedēļas gadā (tieši kurā laikā ar nav iespējams prognozēt). Un ko darīt ar šiem darbiniekiem, kad nesnieg? Maksāt algas visu cauru gadu? Nav iespējams tik ātri pieņemt un atbrīvot no darba darbiniekus, lai varētu reaģēt uz šādām situācijām. Manuprāt Rēzeknes dome rīkojas nožēlojami, sodot Clean R darbiniekus par sniega netīrīšanu laikā, kad Latgalē ir oranžais brīdinājums par snigšanu. Nākamreiz rīkojot konkursu uz šiem darbiem, vajag rūpīgāk izstrādāt konkursa nolikumu un paredzēt konkrētu tehnikas un darbinieku skaitu.

  2. Guntis 7 mēnešiem atpakaļ

    Nu atbrauc uz Rīgu te vispār neko netīra ielas slidenas un neviens nebļauj jo ir tak ziema

  3. Lūcija 7 mēnešiem atpakaļ

    Tik tiešām man nav ko teikt par domes darbiniekiem!Lai paceļ savas sēžamvietas un dodas palīgā sētniekiem,jo tie nabadzini raujas vaiga sviedros bez brīvdienām!Bet tie “sūdzeļnieki” kaut vienreiz ir turējuši sniega lāpstu rokās?Atbrauciet uz laukiem un paskatieties,kā šajos apstākļos dzīvo laucinieki!!!Viņiem nav veikalu aiz stūriem un sniegu ari neviens bez maksas nešķūrē!!NOŽĒLOJAMI!!!Attopieties,domnieki!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?