Svētdien, 5. decembrī, Festivāla parkā iemirdzējās Rēzeknes lielā egle, bet pilsēta turpina rotāties Ziemassvētkiem, un jauni rotājumi parādīsies līdz 15. decembrim. Lai Ziemassvētku noskaņa un gaišums Rēzeknē būtu vienojošs, aicinām arī rēzekniešus izgaismot savus logus, namus un pagalmus, piedaloties konkursā par skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē!

Konkursā var piedalīties juridiskas un fiziskas personas, izgaismojot Ziemassvētku noformējumā privātmāju, daudzdzīvokļu māju, uzņēmumu, sabiedrisko, valsts un pašvaldības iestāžu ēku logus, fasādes, pagalmus un priekšlaukumus.

Ziemassvētku noformējumu trijās kategorijās – privātmāju un to pagalmu noformējums; daudzdzīvokļu māju, logu, fasāžu noformējums; uzņēmumu, sabiedrisko, valsts un pašvaldības iestāžu ēku noformējums – vērtēs Rēzeknes valstspilsētas domes Kultūras komisija, pievēršot uzmanību noformējuma atbilstībai Ziemassvētku tradīcijām un noskaņai, idejai un tās realizācijai, radošumam un oriģinalitātei pilsētvidē, kā arī objekta vizuālā koptēla kvalitātei.

Objektus konkursam par skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē var pieteikt līdz 26. decembrim, elektroniski nosūtot aizpildītu pieteikumu (pielikumā) uz e-pasta adresi kultur@rezekne.lv un pievienojot fotogrāfijas vai video.

Pieteikto objektu vērtēšana notiks 27. un 28. decembrī, uzvarētāji katrā kategorijā saņems balvas – pateicības rakstus, mazo sadzīves tehniku virtuvei un svētku tortes, tāpat žūrija varēs piešķirt arī simpātiju balvas. Uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā rezekne.lv, bet dāvanas tiks droši nodotas, iepriekš sazinoties ar katru uzvarētāju individuāli.

Radīsim kopā svētku noskaņu mūsu pilsētā – Rēzeknē!

Konkursa nolikums

Foto: Konkursa darbs 2020. gadā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?