Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs sniedz jaunu pakalpojumu piecu valstu ieceļotājiem – īstermiņa apliecinājuma par vakcinācijas pret Covid-19 faktu izsniegšanu.

Šis pakalpojums būs pieejams personām, kurām Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Austrālijas Savienībā, Jaunzēlandē vai Kanādā ir izsniegti apliecinājumi par pilnu vakcinācijas kursu. Lai saņemtu Latvijā verificējamo sadarbspējīgu sertifikātu, personai ir līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam, kā arī apstiprinājumam par vakcinācijas kursa pabeigšanu.

Jāatzīmē, ka konkrētais apliecinājums ar saģenerēto jauno QR kodu, kuru tiesīgs izsniegt Tūrisma centrs, ir īstermiņa. Tā derīguma termiņš ir 30 dienas un tas nevar tikt izmantots kā starpvalstu ceļojumiem nepieciešamais Covid-19 vakcināciju apstiprinošs dokuments. Īstermiņa apliecinājuma galvenā funkcija ir nodrošināt dažādu pakalpojumu saņemšanu tepat Latvijā, kas bez attiecīgā dokumenta nebūtu iespējama.

Īstermiņa vakcinācijas apliecinājumu varēs saņemt Tūrisma informācijas centrā (Krasta ielā 31) darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Jebkādu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Rēzeknes Tūrisma attīstības centru, zvanot 26332249 vai rakstot tic@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?