Šajā grūtajā pandēmijas laikā, kad bērniem liegts sports, beidzot pēc pārtraukuma, sporta deju dejotāji un skatītāji atkal varēja baudīt sacensību gaisotni, par ko liels paldies jāsaka Daugavpils domei un sacensību organizatoram Dmitrijam Mordereram, kas šajā laikā 28. novembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā uzņēmās organizēt starptautiskas sporta deju sacensības – WDSF Daugavpils Open 2021, Draugu dejas.

SDK “Viva” šajās sacensībās pārstāvēja 7 pāri, sasniedzot lieliskus rezultātus – Bērni I grupā E4 klasē par uzvarētājiem kļuva Markuss Kalniņš ar partneri Džesiku Mordereri. Markuss ar Džesiku iepriekšējā nedēļā veiksmīgi startēja arī Lietuvas sacensībās, kur arī ieguva 1. vietu.

Juniori I grupā E6 klasē 1. vieta 18 pāru konkurencē ir Timuram Beilo un Milānai Smirnovai. Jauniešu grupā D klasē 1. vieta La un 2. vieta St dejās ir Maksimam Avdejonokam un Ksenijai Fjodorovai. U-21 grupā 1. vieta St un 2. vieta La ir Daniilam Buinickim un Darjai Dmitrijevai. Sacensību dienas daļā iepriecināja DSE Bērnu grupas dejotāji Valters Kotāns ar partneri Mirabellu Rudusāni, kas abās programmās pārliecinoši ieguva 1. vietu. DSE Juniori II La un St, konkurējot ar starptautiskiem pāriem, 4. vietu ieguva Aleksejs Tretjaks un Marta Litvinova, WDSF Jauniešu grupā 5. vieta St dejās un 3. vieta La dejās ir mūsu pārim – Ņikitam Bogdanovam ar partneri Sanitu Misiņu. Apsveicam visus dejotājus un vecākus!

Tuvojas Ziemassvētku laiks, ja vecākiem un viņu bērniem gribas izkustēties, droši var zvanīt un iemācīties skaisto valsi, ugunīgo tango pie mums – mājīgā SDK “Viva” deju zālē. Informācija pa t. 29161019 (Ilona Kalniņa)

Informāciju sagatavoja Ilona Kalniņa, SDK “Viva”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?