Piepūšamā halle

Neskatoties uz mainīgajiem un sarežģītajiem laikapstākļiem, Rēzeknes 5. vidusskolas stadionā uzstādīts topošās slēgtās futbola halles ar mākslīgo segumu piepūšamais kupols. Gandrīz nedēļu notika sagatavošanas darbi – sniega tīrīšana laukumā, kupola nostiprināšana pa visu fundamenta perimetru.

Šis darbs diezgan nopietnā salā un vēl pēc stipras snigšanas bija fiziski smags un dažubrīd pat nogurdinošs, un netiktu paveikts bez daudzu cilvēku palīdzības, kas šajās dienās strādāja brīvprātīgi. Rēzeknes valstspilsētas dome sirsnīgi pateicas Rēzeknes 5. vidusskolas, Rēzeknes 2. vidusskolas, Rēzeknes 3. vidusskolas, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas vecāko klašu skolēniem un skolotājiem. Īpašs paldies 5. vidusskolai par karstām pankūkām un tēju aukstākajā laikā. Paldies par operatīvu darbu SIA “Alterra Plus” (kafejnīcas “Restart” un “Lizeika”), par pastāvīgi karstu tēju un garšīgiem pīrādziņiem. Visas dienas laukumā strādāja saliedēta Sporta pārvaldes un BJSS komanda, algoto pagaidu sabiedrisko darbu veicēji, profesionālā SIA “Rēzeknes namsaimnieks” komanda, SIA “Ceļi un Tilti” un SIA “Latgalija”. Paldies arī tiem, kas atsaucās uz aicinājumu – puišiem no Latgales vēstniecības GORS un visiem nevienaldzīgajiem rēzekniešiem, kas atnāca palīgā.

Vēl gaidāmi mākslīgā futbola seguma ieklāšanas darbi. Tomēr galvenais darbs jau ir paveikts, un patiešām esam paveikuši to visi kopā dzimtās pilsētas un mūsu bērnu labā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?