Šajā pirmssvētku laikā cilvēkos iemājo brīnuma un svētku sajūta, kas ir nepieciešama ikvienam no mums. Ziemassvētku laiks ir arī eņģeļu laiks, to simboliska klātbūtne rada svētku sajūtu teju katrā mājā.

Brīnumaini notikumi, laimīgas nejaušības, pēkšņas atklāsmes – tas viss ir eņģeļu roku darbs, taču Ziemassvētku laikā mēs katrs varam kļūt par mazu eņģeli – dalīties ar sirds siltumu, rūpēm par kādu, kam tas šobrīd visvairāk ir nepieciešams.

No 9. līdz 31. decembrim Rēzeknes 2. bibliotēkā (Atbrīvošanas alejā 166, 2. stāvā) aplūkojama biedrības “Eņģeļi ar mums” dalībnieku radošo darbu izstāde “Emociju mirklis”, informēja Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vija Kasparenoka.

Biedrība “Eņģeļi ar mums” darbojas ARPC “Zeimuļs” jau 11 gadus. Tajā apvienojušās ap piecdesmit Rēzeknes pilsētas un novada ģimenes, kas audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Darbojoties biedrībā, šīs ģimenes saņem savstarpēju atbalstu, meklē iespējas un risinājumus, lai pozitīvi ietekmētu un mainītu savu un bērnu dzīves kvalitāti.

Aicinām ikvienu apmeklēt šo izstādi, lai sajustu emociju mirkli, kas iemūžināts katrā darbiņā un smeltos radošas idejas un pozitīvas emocijas!

Šim laikam arī piestāv lasīt grāmatas par eņģeļu tēmu, kuras, neapšaubāmi atradīsiet mūsu Rēzeknes 2. bibliotēkā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?