Rēzeknes valstspilsētas dome ar SIA “Megasteel” parakstīja nomas līgumu uz 30 gadiem par 2. stāva telpām ēkā Atbrīvošanas alejā 155A, k-1. Nomas maksa par objekta lietošanu ir 440 eiro mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa. Uzņēmums minētajās telpās plāno ražot A4 formāta papīru birojam.

Saskaņā ar līguma noteikumiem, SIA “Megasteel” līdz 2023. gada 31. decembrim jāizveido vismaz 15 jaunas darbavietas un jāveic ilgtermiņa ieguldījumi tehnoloģiskajās iekārtās vismaz 100 tūkst. eiro apmērā. Bet uzņēmums sola lielākas investīcijas nekā prasīts – 240 tūkst. eiro. Atgādinām, ka 1. stāvs tika iznomāts SIA “Megasteel” 2019. gada augustā. Komercsabiedrības ilgtermiņa mērķi ir darbs dažādos virzienos, betona un papīra izstrādājumu ražošana, kā arī cinkošanas rūpnīcas dibināšana.

2021. gada augusta beigās Rēzeknes valstspilsētas dome ar SIA “Latstab” parakstīja nomas līgumu uz 30 gadiem par 3. stāva telpām ēkā Atbrīvošanas alejā 155A, k-1. Tas nozīmē, ka nomnieki ir atrasti visiem trim stāviem.

Atgādinām, ka pašvaldība pārbūvēja degradējošu ēku, piesaistot ES struktūrfondu līdzfinansējumu projektā “Degradēto teritoriju atjaunošana, izveidojot biroja telpu un ražošanai paredzēto publisko infrastruktūru”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?