Noslēgumam tuvojas Latvijas individuālais čempionāts novusā. Sestdien, 4. decembrī, astoņās sacensību vietās tika izspēlētas atlases posma spēles, kopā pulcējot pāri par divsimt novusa spēles entuziastus, katrā sacensību vietā pa 30 dalībniekiem. Spēles notika pēc Šveices sistēmas 11 kārtās. No katras sacensību vietas pusfinālam kvalificējās labākie 15 dalībnieki.

Rēzeknes novusisti spēlēja Salā. Deviņu sacensību dalībnieki sakrāja 11 punktus, vietas tika sadalītas pēc Buholca koeficienta (visu pretinieku izcīnīto punktu summa). Labāk veicās Gunāram Pļavniekam, kurš ar 11 punktiem un koeficientu 128 izcīnīja 13. vietu, kas deva tiesības turpināt sacensības pusfinālā. Heinrihs Janovskis ar 11 punktiem un koeficientu 105 ierindojās 18. vietā, Ivans Leonovs (11 punkti, koeficients 101) – 19. vietā, Gunārs Arbidāns ar 10 punktiem ierindojās 21. vietā.

Pusfināla sacensībās 11. decembrī norisinājās četrās sacensību vietās (Durbē, Talsos, Ķekavā un Rubenē), katrā pa 30 sportistiem. Gunārs Pļavnieks devās uz Rubeni un, sakrājot 13 punktus, izcīnīja astoto vietu, kas deva tiesības spēlēt finālā, kas norisināsies 18. decembrī turpat Rubenē.

Jāpiebilst, ka novusa spēles norit epidemioloģiski drošajā režīmā.