Latvijas Kultūras ministrijas atbalstītajā projektā “Vērtīgo grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām” jau otro gadu Rēzeknes reģiona publiskajās bibliotēkās nonāk nozīmīgs skaits grāmatu, kas ļauj kvalitatīvi papildināt bibliotēku krājumus ar augstvērtīgiem pēdējo gadu izdevumiem.

Vērtīgo grāmatu iepirkuma programmu publiskajām bibliotēkām īstenoja Latvijas Nacionālā bibliotēka, kura sadarbībā ar bibliotēku, literatūras un grāmatizdevēju jomas ekspertiem sagatavoja iepērkamo grāmatu sarakstu.

Rēzeknes reģiona publiskajās bibliotēkās nonākuši 1537 grāmatu eksemplāri par kopējo summu 14736, 37 eiro. Tos saņēma 3 Rēzeknes pilsētas un 35 Rēzeknes novada publiskās bibliotēkas.

“Šis ir ļoti nozīmīgs pienesums bibliotēku krājumu papildināšanai ar vērtīgām nozaru literatūras un daiļliteratūras grāmatām. Rēzeknes Centrālā bibliotēka ir saņēmusi 123 grāmatu eksemplārus 1161,17 eiro vērtībā,” informēja Zigrīda Gorsvāne, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas direktores vietniece.

Lai grāmatas nonāktu pie lasītājiem, ir paveikts ļoti apjomīgs darbs. Rēzeknes bibliotēkas vēlas pateikties Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālistiem par projekta norišu organizēšanu un koordinēšanu! Rēzeknes bibliotēkas pateicas arī Rēzeknes pilsētas pašvaldībai par transporta nodrošinājumu, paldies arī čaklajiem palīgiem par grāmatu “kalna” sanešanu bibliotēkās!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?