Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese ir digitālā pastkastīte Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv, un tā nodrošina iespēju ērti, droši un efektīvi sazināties ar vairāk nekā 3000 valsts un pašvaldību iestādēm jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas.

Aktivizējot e-adreses kontu, iedzīvotājs paziņo, ka saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm, tajā skaitā arī ar Rēzeknes valstspilsētas domes Finanšu pārvaldi, turpmāk vēlas organizēt tikai elektroniskā veidā (e-adresē), līdz ar to Rēzeknes valstspilsētas domes Finanšu pārvaldei ir pienākums visu korespondenci nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem sūtīt uz e-adresi (Oficiālās elektroniskās adreses likuma 12.panta 1.daļa).

Portālā www.latvija.lv e-adreses konta uzstādījumos ir iespēja norādīt savu privāto e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt paziņojumu par e-adresē saņemtu jaunu ziņojumu.

Iedzīvotājiem e-adreses lietošana ir brīvprātīga, tāpēc, ja ir izveidota e-adrese, to var arī deaktivizēt vai atteikties no e-adreses lietošanas.

Plašāka informācija par e-adresi, tās izveidošanu un lietošanu – https://mana.latvija.lv/e-adrese/

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?