Nedēļas nogalē noslēdzās ikmēneša tempo turnīrs šahā “Rēzekne-2021”. Šogad izdevās novadīt astoņus posmus. Turnīri aizritēja pēc FIDE noteikumiem septiņās kārtās ar ātrā šaha laika kontroli 12 minūtes plus 3 sekundes par gājienu katram spēlētājam. Kopsummā turnīros piedalījās vairāk, kā pussimts dalībnieku no Rēzeknes, Rīgas, Jēkabpils, Olaines, kā arī Rēzeknes un Balvu novada pārstāvji. Kopvērtējumā tika ņemti sešu posmu labākie rezultāti.

Open grupas vērtējumā par uzvarētāju 13 šahistu konkurencē ar 24,5 punktiem kļuva rēzeknietis Georgijs Ņikiforovs. Otrais labākais rezultāts Aleksandram Vasiļkovam no Vērēmiem, kurš atpalika par vienu punktu. Trešais kauss maltietim Dainim Viļumam (22 punkti piecos posmos).

Jauniešu sniegumā labākie seši tika atzīmēti ar kausiem un diplomiem. Uzvarēja Jekaterina Smirnova no Rēzeknes ar 28 punktiem. Otrais – Martijs Krakops no Tilžas, kura kontā 26 punkti (tikai piecos posmos). Trešajā vietā – Armands Mūrnieks no Lendžiem (26 p.), ceturtajā un piektajā pozīcijā rēzeknieši Lauris Lazovskis (25,5 p.) un Maksims Šestakovs (23 p.), sešinieku noslēdz Dzintars Kuzņecovs no Rēzeknes, kura kontā 19,5 punktu piecos posmos.

Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?