Pēc ilga pārtraukuma, ar pirmā posma spēlēm Kuldīgā 4. un 5. decembrī un Alojā 4. un 5. decembrī atsākās Latvijas komandu čempionāta 2021/2022. gada sezona. Sacensībās piedalās 35 vīriešu un astoņas sieviešu komandas, kas ir sadalītas četrās līgās (augstākā, pirmā, otrā, trešā un tautas līga) vīriešiem un (augstākā līga) sievietēm.

Šajā čempionātā piedalās trīs Rēzeknes komandas. Divas komandas ir no Rēzeknes BJSS, kur viena spēlē čempionāta augstākajā līgā, bet otra tautas līgā. Trešā komanda ir no GTK ,,Rēzekne”, spēlē čempionāta otrajā līgā. Pēc pirmā posma spēlēm Rēzeknes BJSS-1, kas spēlē augstākajā līgā ir trīs uzvaras un viens zaudējums, bet Rēzeknes BJSS-2, spēlējot tautas līgā, arī izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. GTK ,,Rēzekne”, spēlējot otrajā līgā, izcīnīja divas uzvaras un divas spēles zaudēja.

Pēc sacensību nolikuma, lai piedalītos čempionāta finālspēlēs, jāiekļūst pirmajā sešiniekā, bet tautas līgā pirmajā astotniekā. Komandas ir apņēmības pilnas iekļūt finālposmā un cīnīties par medaļām. Lai viņiem veicas!

Informāciju sagatavoja galda tenisa treneris Bruno Losāns

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?