Rēzeknes 2. vidusskolas sporta zālē 18. decembrī notika pilsētas atklātais individuālais čempionāts galda tenisā. Uz sacensībām bija ieradies divdesmit viens dalībnieks no dažādām Latvijas pilsētām un reģioniem. Sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās, kur apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji kopā ar citu apakšgrupu attiecīgo vietu ieguvējiem veidoja pusfināla grupu četriniekus, un pēc tam fināla grupu četriniekus, kuri attiecīgi cīnījās par attiecīgām vietām čempionātā.

Sacensības bija sīvas un spraigas, par ko liecināja sacensību rezultāti. Par pirmo vietu cīnījās rēzeknieši Deniss Vasiļjevs un Dāvis Pavlovs, ar rezultātu 3:2 uzvarēja Deniss Vasiļjevs, kas kļuva par pilsētas čempionu, attiecīgi Dāvis Pavlovs palika otrais. Par trešo vietu cīnījās daugavpilieši V. Gedroics un J. Šmagra, ar rezultātu 3:0 pārāks [VS1] bija V. Gedroics, kurš izcīnīja 3. vietu.