Ledus arēna

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” publiskā slidošana notiek “zaļajā režīmā”. Apmeklējot slidotavu, vecākiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts (par pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimošanu).

Lūgums pirms publiskās slidošanas apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā ledus laukuma apmeklēšana būs liegta. Lūdzam uz publisko slidošanu ierasties laikus, lai administrators var pārbaudīt dokumentus, sertifikātus un testus.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu, bet jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Pirms publiskās slidošanas apmeklējuma aicinām izvērtēt savu un bērnu veselības stāvokli un neapmeklēt ledus halli, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Publiskā slidošana ar bērniem notiks atsevišķā laikā. Sekojiet informācijai mājaslapas http://ocr.lv/ice/ sadaļā “Ledus halles aktivitātes”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?