Lai Ziemassvētku gaišums un noskaņa ienāktu katrā mājā, katrā pagalmā un padarītu mūsu pilsētu vienoti skaistu un svētkiem gatavu, decembrī aicinājām rēzekniešus izgaismot savus logus, namus un pagalmus, piedaloties konkursā par skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē.

Šogad pilsētas iedzīvotāji ļoti centās un ietērpa svētku rotā ne tikai savas mājas un pagalmus, bet arī kāpņutelpas, balkonus un māju fasādes.

Paldies katrai Rēzeknes pilsētas ģimenei, kā arī iestādēm, kas piedalījās konkursā!

Kopumā tika iesniegti 27 konkursa pieteikumi. Rēzeknes valstspilsētas domes Kultūras komisija, rūpīgi izvērtējot iesūtītos pieteikumus, piešķir balvas trīs kategorijās:

  • privātmāju un to pagalmu noformējums – balvu saņem Inga Laizāne-Šarova;
  • daudzdzīvokļu māju, logu, fasāžu noformējums – tiek piešķirtas simpātiju balvas Anželikas Navickas ģimenei, Marijas Nikolajevas ģimenei un Aleksandra Kudravceva ģimenei;
  • uzņēmumu, sabiedrisko, valsts un pašvaldības iestāžu ēku noformējums – balvas saņem Latgales vēstniecība GORS un pirmskolas izglītības iestāde “Namiņš”.

Aicinām iedvesmoties, priecāties par radīto noskaņu un ceram uz vēl lielāku iedzīvotāju aktivitāti 2022. gada konkursā! Skaistais vairo skaisto!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?