Vakcīnbuss

Informējam, ka janvārī, tāpat kā līdz šim, turpināsies aktīva iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19. Rēzeknē joprojām būs pieejami divi Vakcinācijas pret Covid-19 punkti. Viens no tiem atrodas Rēzeknes slimnīcas Ambulatorās nodaļas (poliklīnikas) ēkā (18. novembra iela 41, Rēzekne), otrs – SIA “Rēzeknes namsaimnieks” ēkā (Atbrīvošanas alejā 106).

Tāpat turpināsies izbraukuma vakcinācija. Vakcīnbusa grafiks

Atgādinām, ka šobrīd jebkuram iedzīvotājam no 18 gadu vecuma ir pieejama arī balstvakcīna. Ar “AstraZenecu” vakcinētie poti varēs saņemt, ja pēc otrās devas saņemšanas ir pagājuši pieci mēneši. Savukārt “Janssen” gadījumā atkārtota vakcinācija jāveic pēc astoņām nedēļām. Ja vakcinācija veikta ar “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna”, tad balstvakcināciju var saņemt, ja pēc otrās devas saņemšanas ir pagājuši seši mēneši.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Savukārt, bērnu vecumā no pieciem līdz 11 gadiem vakcinācija notiek tikai pie ģimenes ārstiem un ārstniecības iestādēs (poliklīnikās, veselības centros un slimnīcās), nevis vakcīnbusos.

Vēršam uzmanību, ka iedzīvotāji, kas ir vecāki par 70 gadiem, kā arī personas ar invaliditāti, kas ir guloši vai kam ir apgrūtināta nokļūšana līdz vakcinācijas iestādei, var izbraukuma vakcinācijas pakalpojumu pieteikt dzīvesvietā.

Iedzīvotāji, kas vēlas vakcinēties pret Covid-19, var pieteikties savai vakcīnai:

  • tīmekļvietnē www.manavakcina.lv;
  • pa tālruni 8989;
  • sazinoties ar  savu ģimenes ārstu.

Ja jums ir jautājumi par vakcinācijas punktu darba laiku, vakcīnbusa atrašanās vietu, vakcīnu pieejamību un sertifikātu darbības sākumu vai ja vēlaties pieteikt vakcinācijas pakalpojumu dzīvesvietā, zvaniet uz tālr. 646 07675 vai 646 07686.

Lai pieteiktos sertifikāta saņemšanai papīra formātā pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, zvaniet uz tālr. 646 07609.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?