tc pepco

Ne viena vien rēzeknieša uzmanību ir piesaistījuši būvdarbi, kas pērnā gada nogalē sākās Stacijas ielā 20A (iepretim Virši DUS), izsaucot dažādus minējumus par to, kas īsti šajā vietā tiek būvēts.

Rēzeknes pilsētas būvvalde informēja, ka Stacijas ielā 20A uzsākta jauna tirdzniecības centra būvniecība. Būvprojekta realizāciju veic SIA “Rall”, atbildīgais būvuzraugs – SIA “RS Property”.

Būvdarbu veicēja pārstāvis Arnolds Laizāns stāsta, ka topošajā tirdzniecības centrā atradīsies gan pārtikas, gan nepārtikas veikali. Viens no tiem būs rēzekniešiem pazīstamā zīmola “Citro” veikals, būs arī aptieka, SIA “Kurzemes gaļsaimnieks” gaļas veikals. Patīkams jaunums, īpaši ģimenēm ar maziem bērniem, būs “Pepco” veikala ienākšana Rēzeknē, kā arī veikals “Multum”, kas piedāvā augstas kvalitātes preces no visas pasaules. Tāpat tiks izbūvēta publiskā infrastruktūra – transportlīdzekļu stāvvieta, kā arī noasfaltēts piebraucamais ceļš daudzdzīvokļu mājai, kas atrodas blakus būvobjektam.

“Ja ceļā nestāsies kādi neparedzēti šķēršļi, būvniecību plānots pabeigt līdz šī gada beigām,” optimisma un apņēmības pilns ir uzņēmējs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?