Rēzeknes valstspilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” informē, ka pensionāri un personas ar invaliditāti, kas laika periodā no 2021. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim nevarēja saņemt mājokļa pabalstu pēc likumā noteiktās formulas, var vērsties Sociālajā dienestā atkārtoti un lūgt veikt mājokļa pabalsta aprēķinu.

Sociālais dienests no 2021. gada 1. jūlija, aprēķinot mājokļa pabalstu, strādāja pēc likumā noteiktās pabalsta aprēķina formulas, bet diemžēl prakse parādīja to, ka liela daļa pabalsta saņēmēju, kuri iepriekš saņēma vienreizējo dzīvokļa pabalstu par kalendāro gadu un kuru ienākumi ir virs 250 eiro, izkrita no mājokļa pabalsta saņēmēju loka, jo pēc aprēķina pabalsts vairs nesanāca. Šajā kategorijā ietilpt praktiski visi trūcīgie un maznodrošinātie pensionāri un personas ar invaliditāti.

Tāpēc, lai atbalstītu pensionārus un personas ar invaliditāti, Rēzeknes dome ar  šā gada 1. janvāri nolēma paplašināt to mājsaimniecību loku, kam ir tiesības saņemt mājokļa pabalstu.

Pabalstu izmaksās reizi mēnesī (uz iztikas līdzekļu (statusa) periodu, bet jāņem vērā, ka mēnešos, kur nav apkures, apkures summa netiks ieskaitīta jeb pabalsta aprēķins būs cits), uz pakalpojuma sniedzēju kontiem vai pēc nepieciešamības uz pabalsta pieprasītāja kontu, iepriekš vienojoties par izmaksas kārtību.

Iesniegumu veidlapas, kontaktinformācija un cita informācija ir pieejama tīmekļvietnēs www.rezekne.lv, www.sdrezekne.lv.

Sociālās palīdzības nodaļas vadītāja Alīna Klimone: tālr. 20219450; e-pasts: alina.klimone@rezekne.lv

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?