Svētdien, 9. janvārī, Rēzeknē, gatavojoties Latvijas komandu čempionātam novusā, tika  organizētas sacensības – Rēzeknes 2022. gada atklātā Kausa izcīņa novusā vienspēlēs vīriešiem un sievietēm. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, sacensībās varēja piedalīties tikai ar derīgu  Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Kopā sacensībās piedalījās 20 dalībnieki no Balviem, Daugavpils, Druvienas, Gulbenes, Pļaviņām, Rēzeknes valstspilsētas un novada, Viesītes un Viļāniem. Spēles notika pēc Šveices sistēmas 9 kārtās.

Sakrājot septiņus punktus (Buholca koeficients 45,5), pirmās vietas kausu savā īpašumā ieguva Gunārs Pļavnieks, otrajā vietā ar tāpat septiņiem punktiem, bet sliktāku koeficientu (43,0) Ivans Leonovs, trešajā vietā ar sešiem punktiem (koeficients 49,0) Staņislavs Mosāns, ceturtajā vietā Raimonds Putāns (6 punkti, koef. 44,0), piektajā – Aleksandrs Rakovskis (5,5 punkti).

Kopā ar vīriem spēlēja arī sievietes, pirmo vietas kausu sieviešu konkurencē izcīnīja Gita Dobenberga (4,5 punkti), otrajā vietā – Nora Osipauska (3 punkti) un trešajā vietā – Sandra Āre (1 punkts).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?