Vecpilsētas iekšpagalmi ziemā

Aicinām rezervēt savu pastaigu pa Rēzekni gida pavadībā, kurš pastāstīs nezināmo un atklās acīm neredzamo. Pastaigas laikā ikvienam būs iespēja ieskatīties Rēzeknes vēsturē, aplūkot pilsētai raksturīgo arhitektūru un novērtēt pilsētas krāšņumu ikvienā gadalaikā.

Tā būs lieliska iespēja iepazīt Rēzekni nelielā grupā līdz 20 cilvēkiem – ģimenēm, draugiem vai darba kolēģiem. Ekskursijas gaitā iepazīstināsim ar ēkām un vēsturiskajiem notikumiem, kas ir raksturīgi tikai mūsu pilsētai un reģionam kopumā.

Ekskursija sākas ar stāstu par Rēzeknes vēsturiskajiem līkločiem pilskalna pakājē, turpinās ar pilskalna leģendu, aizved uz vēsturisko Latgales ielu un uz kādu no pilsētas baznīcām. Ekskursijas maršruts ved cauri pilsētas vēsturiskajām ieliņām, kā arī nonāk pie jaunajiem skvēriem un modernajiem, pēdējā desmitgadē uzceltajiem objektiem.

Vēršam uzmanību:

  • ekskursijas notiek epidemioloģiski drošajā jeb “zaļajā” režīmā – epidemioloģiski drošais jeb “zaļais” režīms paredz, ka gan gids, gan apmeklētāji var uzrādīt Covid-19 sertifikātu (ir noslēguši vakcinācijas procesu vai izslimojuši Covid-19);
  • bērni līdz 12 g.v. var piedalīties ekskursijā bez Covid-19 testa un/vai sertifikāta;
  • bērni no 12 g.v. var piedalīties ekskursijā, uzrādot Covid-19 sertifikātu vai testēšanas sertifikātu, vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72h laikā veiktu negatīvu skrīninga testu;
  • ekskursijas laikā jālieto sejas maskas un jāievēro 2 m distance, izņemot starp vienas mājsaimniecības locekļiem;
  • pēc pieprasījuma ekskursijas pieejamas katru dienu iepriekš saskaņotā laikā.

Lūdzam reģistrēties ekskursijai iepriekš, zvanot pa tālruni: 26332249 vai rakstot: tic@rezekne.lv.

Plašāks ekskursiju klāsts

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?