Sestdien, 22. janvārī, plkst. 16.00 Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē notiks labdarības spēle starp Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča un Daugavpils domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa hokeja komandām. Ieeja – par ziedojumiem.

“Mēru kausu” Rēzeknē organizēt ierosināja Rēzeknes Jauniešu dome sadarbībā ar pārvaldi “Sociālais dienests”. Pasākuma galvenais mērķis ir visiem kopā savākt līdzekļus platekrāna plazmas televizora iegādei Rēzeknes Pensionāru sociālo pakalpojumu centra iemītniekiem.

Rēzeknes aktīvie jaunieši aicina visus pilsētas iedzīvotājus 22. janvārī plkst. 14.00 atnākt uz Rēzeknes Olimpisko centru un pirms hokeja spēles piedalīties piecās radošajās darbnīcās ģimenēm ar bērniem. Visus radošo darbnīcu dalībniekus un līdzjutējus sagaidīs jautri plīša zvēri, ar kuriem varēs nofotografēties. Pirms spēles sākuma hokejistus un visus līdzjutējus ar savu uzstāšanos atbalstīs azartiskais un sportiskais Oskars Lustiks.

Paveiksim visi kopā labu darbu, veltītu vecmāmiņām un vectētiņiem, un cilvēkiem ar invaliditāti, kuri dzīvo pansionātā, un, protams, atbalstīsim mūsu pilsētas komandu Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētāja vadībā!

Labdarības pasākums Rēzeknes Olimpiskajā centrā notiks “zaļajā” režīmā (plašāka informācija mājaslapā ocr.lv). Personalizētas biļetes uz labdarības spēli varēs izņemt pie ledus halles administratora 22. janvārī no plkst. 15.00, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Labdarības spēli “Mēru kauss 2022” atbalsta Rēzeknes valstspilsētas dome, Sporta pārvalde, pašvaldības aģentūra “Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs”, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”, Rēzeknes valstspilsētas jauniešu dome, SIA “Rēzeknes Gaļas kombināts”, SIA “Euro-Delivery” (veikals “Fano Latgola”), SIA “IGGI”.

Lai labais vairo labo!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?