Aizvadītā gada izskaņā Rēzeknes valstspilsētas dome saņēma Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) piešķirto gada balvu “Sadarbības partneris”.

Rēzeknes pilsētas dome daudzu gadu garumā ir atbalstījusi akadēmiju, veicinājusi tās atpazīstamību, sadarbības partneru piesaisti. 2021. gadā RTA sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi īstenoja Latvijas Zinātnes padomes FLPP projektu “E-mentors kā transformācijas rīks bezatlikuma pārtikas patēriņa nodrošināšanai izglītības iestādēs”. Projekta mērķis ir izpētīt pārtikas pieprasījuma un piedāvājuma līdzsvara nodrošināšanas iespējas izglītības iestādēs, izmantojot elektronisku mentoru, kas sekmē bezatlikuma pārtikas patēriņu un veicina vietējo pārtikas produktu izmantošanu. 2021. gadā ir veikts pasūtījuma pētnieciskais pakalpojums “Rēzeknes pilsētas kā apdzīvotas vietas izpēte, pielietojot apdzīvotas vietas standarta instrumentu”. RTA ir plaša sadarbība ar dažādām Rēzeknes pilsētas domes struktūrvienībām un iestādēm.

Izglītības, valodu un dizaina fakultātē 2021. gadā kopā ar pilsētas domi īstenots projekts mākslas albuma “Akvarelists Vladislavs Paurs” izveidei. To finansēja Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”. Izdotais mākslas albums “Akvarelists Vladislavs Paurs” ir Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas asociētā profesora un izcilā Latgales akvareļglezniecības pārstāvja Vladislava Paura mākslas darbu vēsturisks apkopojums pēc viņa aiziešanas mūžībā.

Gada balva ir ikgadējs akadēmijas pasākums, kura mērķis ir apbalvot tos RTA personāla pārstāvjus un sadarbības partnerus, kuri akadēmiskā gada laikā ir sekmējuši RTA izaugsmi un attīstību.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?