Interaktīvā tāfele. 5. vidusskola. klase

Pērnā gada nogalē Rēzeknes valstspilsētas domes Izglītības pārvalde no SIA “Lielvārds” par gandrīz 48 tūkstošiem eiro iegādājās 12 jaunus, mūsdienīgus interaktīvos ekrānus, kas šobrīd jau ir uzstādīti četrās Rēzeknes skolās – 3. un 5. vidusskolā, 6. pamatskolā un Rēzeknes sākumskolā.

Pirms ekrānu uzstādīšanas pedagogiem, kas turpmāk strādās ar šiem ekrāniem, tika rīkotas apmācības divos etapos. Vispirms skolotāji apguva prasmes darbam ar programmatūru un tikai pēc tam – darbam ar pašu ekrānu. Turpmāk jaunie ekrāni būs lielisks skolu tehnoloģiskās bāzes papildinājums, atvieglojot skolotāju darba ikdienu un padarot skolēniem mācību procesu interesantāku un aizraujošāku.

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Titanium 86” 4K UHD ir jaudīgākais no Promethean inovatīvo ekrānu sērijas ActivPanel Elements. Skolotājs šo interaktīvo ekrānu var izmantot gan kā tāfeli, veicot uz tās pierakstus, gan kā displeju, kur attēlot filmas, bildes vai citus failus. Tas ir liels skārienjūtīgs ekrāns, radīts izmantošanai tieši mācību procesā, un ir vienkārši lietojams mācību klases risinājums.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas un 2. vidusskolas mācību telpas saņēma mūsdienīgu aprīkojumu jau iepriekš realizētajos vērienīgajos telpu renovācijas projektos.

Nupat ir veikta iekšējo datortīklu renovācija, paplašināšana un uzlabošana 5. vidusskolā un 6. pamatskolā. Pakāpeniski tiek strādāts pie tā, lai visās Rēzeknes skolās nodrošinātu modernu digitālo tehnoloģiju klātbūtni.

G.Ozoliņas foto

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?