Atkritumu apsaimniekotājs SIA “ALAAS” izsludina konkursu “Eko iedvesmotājs” ar mērķi iepazīt un popularizēt cilvēkus, kas iedvesmo līdzcilvēkus “zaļām” rīcībām un dzīvesveidam “ALAAS” darbības reģionā.

Dabai draudzīgs, atbildīgs un zaļš dzīvesveids mūsdienās gūst arvien lielāku popularitāti. Palielinās to cilvēku skaits, kuri cenšas dzīvot videi draudzīgi un meklē veidus, kā “zaļus” paradumus ieviest ikdienā, popularizē tos, motivē arī līdzcilvēkus nedarīt pāri planētai, bet gan vairāk piedomāt pie sava dzīvesveida, lai dotu ieguldījumu dabas aizsargāšanā, resursu taupīšanā, atkritumu daudzuma samazināšanā un pareizā apsaimniekošanā. Šādus “Eko iedvesmotājus” dalībai konkursā var pieteikt jebkura fiziska persona.

Piesakot konkursantu, jāiesniedz

  • pieteikuma veidlapa, līdz 11. martam iesūtot pa pastu uz adresi: SIA “ALAAS”, Zilupes ielā 50, Rēzekne, LV-4601, vai iemetot SIA “ALAAS” biroja (Zilupes ielā 50) pastkastītē;
  • rakstisks apraksts brīvā formā par konkursanta “zaļo” darbību;
  • darbības vizualizācija (1 – 3 fotogrāfijas), kas līdz 11. martam jāiesūta elektroniski uz e-pastu editecep@inbox.lv.

Konkursa pirmajā kārtā konkursa vērtēšanas komisija izskatīs iesniegtos pieteikumus, sazināsies ar dalībniekiem, vienosies par dalību konkursa otrajā kārtā, kurā konkursantiem tiks piedāvāts radošs uzdevums, pēc tā veikšanas tiks noteikti 3 konkursa uzvarētāji.

Konkursa uzvarētāji saņems SIA “ALAAS” piemiņas balvas un nomināciju “Eko iedvesmotājs”, kas tiks pasniegta apbalvošanas pasākumā 2022. gada pavasarī (datums un vieta tiks precizēti). SIA “ALAAS” piemiņas balvas saņems arī tie cilvēki, kas būs ieteikuši konkursa uzvarētājus.

Pilns konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa interneta vietnē www.alaas.lv.

Cerēsim, ka nākotnē zaļais dzīvesveids kļūs par normu un ienāks katra cilvēka ikdienā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?